Friday , September 21 2018
Home / Android Mod Games / Legend of the Condor Heroes 3D v1.5.0 Mod Apk

Legend of the Condor Heroes 3D v1.5.0 Mod Apk

Legend of the Condor Heroes 3D

 Legend of the Condor Heroes 3D v1.5.0 Mod Apk “T-POP günlük görev,” Dokuz One, “Hong Kong patlatma makinesi Daren” Dage ortak öneri
Jin Yong otantik Condor Üçlemesi “Condor Heroes Efsanesi. Condor Heroes. Ejderha” kahraman Fuzion!

Klasik Jin Yong dövüş sanatları başyapıt uyarlanan oyun, Huashan Mountain Village sığırdan yeni arsa tam azalma, kahramanlar sadece Jin Yong olağanüstü genişliği içine, oyunda yeni tanıdık kahraman toplamak ve yetiştirmek mümkün güçlü zamansal bölge, oyuncular tekrar Jing Yong grup Kenshin tarafından yönetilen, kendi oluşturabilir, deneyim el yolculuk dövüş sanatları sır sürümü ve çevrimiçi arkadaş hesaplaşmaya. Q Meng 4.5 vücuda şekil çoğaltılamaz kurgu klasik rolleri ve kullanma Unity3D motoru, dinamik kamera patlayıcı gücü ve akışkanlık teknolojileri, üstün dövüş sahneleri, Yaratıcı, Qingli ince döküm doku, oyunculara sunulan jinyong için mükemmel yakalar nehir ve göllerin şarkı!

● Oyun Özellikleri
otantik Jin Yong dövüş sanatları ※ – dövüş saf soy – nehirler ve göller Jin Yong romanları ağrıları ve acılarını Oyunun seyrini çoğaltmak.
göz kamaştırıcı görsel efektler ※ – kayıp şaheseri sırlarını muhteşem ilk ‧ dövüş sanatları birden fazla yüz çeşit sıralama için yarışacak.
şiddete Anında Canlı başvurmadan ※ – adil yarışma oyuncuları tecrübe savaş aksiyon atletik atletizm ‧ El seyahat, kendimizi yenilmez bilmek.
geliştirmek için eşsiz bir rol ※ – aşk her hiçbir atık her bir köşe ‧ benzersiz dövüş becerileri ile gram ‧ gerçek bir kahraman bağlıyor.
oyalanmak için aşağı koymak için oyuncu izin nehirler ve zengin göl ve çeşitli aktiviteler – Gittikleri her yerde kahramanlar ※.
※ Jin Yong gerçek üçleme -. Kötü Sabre arbede kahramanları Heroes Silah, bizi izlemeye devam edin!

射鵰英雄傳3D
射鵰英雄傳3D
射鵰英雄傳3D
射鵰英雄傳3D
射鵰英雄傳3D
射鵰英雄傳3D

MOD:
1. Blame does not attack (NPC will not attack)
2. Critical strike 100%
3. Equipment attack 15 times
4. Increased attack range

DOWNLOAD:

Legend of the Condor Heroes 3D v1.5.0 Mod Apk – DRİVE UPLOAD

Legend of the Condor Heroes 3D v1.5.0 Mod Apk – SENDSPACE

Legend of the Condor Heroes 3D v1.5.0 Mod Apk – MEGANZ

Check Also

Robot Fighting 2 – Minibots 3D v1.0.3 (Mod Apk)

Robot Fighting 2 – Minibots 3D v1.0.3 (Mod Apk) Mech robot wars is rather exciting ...

Leave a Reply